GolfZóna Tour 2024! - Sedem turnajov, len 66 hráčov na každom turnaji! - Štartovné a green fee spolu len EUR 65,00 na jedno súťažné kolo! - Už 16. sezóna!!!

GolfZóna Tour s prvým hole-in-one.

V druhej polovici júla a následne začiatkom augusta pokračovala GolfZóna Tour 2020 vo svojom programe. Sklz spôsobený obmedzeniami pri začatí pandémie koronavírusu sa podarilo dobehnúť a hráči si pobyt vo voľnej prírode užívajú. V Skalici sa uskutočnilo tretie pokračovanie tohto ročníka, turnaj Memoriál Igora Svobodu. Skvele pripravené ihrisko, výborné počasie a výborná atmosféra turnaja dali možnosť vyniknúť mnohým hráčom a o výborné výsledky ako aj o mnoho berdíkov nebola núdza. Po dvanástich rokoch sa konečne aj na GolfZóna Tour podarilo zahrať golfové eso. Prvým hole-in-one v histórii GolfZóna Tour sa môže popýšiť Milan Hatara, ktorému sa to podarilo na jamke číslo 12. (kde inde, keď je to 12. ročník?). Za zmienku určite stojí aj výborný výsledok Andreja Beňa. Tento „piešťanský bombardér“ zahral výborných 73 rán (+1), čo mu samozrejme vynieslo aj prvé miesto v mužskej kategórii, kde nazbieral 40 bodov. Na druhom mieste skončil Kamil Vlaháč, ktorý zahral 36 bodov a tretie miesto si vybojoval Igor Chachaľák so skóre 35 bodov. V seniorskej kategórii to bolo na vrchole výsledkovej listiny veľmi tesné. Tretie miesto obsadil Peter Šimko, ktorý zahral výborných 39 bodov. O bod viac stačilo na druhé miesto pre Milana Hána. So skóre 41 bodov si víťazstvo  vybojoval František Kmiť. Ešte vyrovnanejšia bola ženská kategória. Všetky tri hráčky na stupni víťazov mali zhodné skóre 41 bodov a tak rozhodoval každý detail. Tretie miesto napokon patrilo Ľube Hudecovej, druhé miesto získala Zuzana Jurkovičová a prvé miesto si vybojovala hostiteľka turnaja Jadranka Svobodová.

Ešte teplejšie počasie čakalo účastníkov štvrtého turnaja GolfZóna Tour 2020 na ihrisku Red Oak v Nitre. Turnaj pod názvom HOME CUP mal zasa výbornú účasť a organizátori nenechali nič na náhodu. Počas celého turnaja zásobovali hráčov ľadovými uterákmi, ktoré určite každému padli vhod. Na tiene z červených dubov si budeme musieť ešte všetci na tomto ihrisku počkať. Najmenšie zastúpenie mala na tomto turnaji kategória mužov, v ktorej nakoniec nastúpili len traja hráči, ktorí si podelili miesta na stupni víťazov. Tretí skončil Marcel Petras s 24 bodmi, druhý Marián Zeman, ktorý zahral 33 bodov a prvé miesto si vybojoval Svetozár Okrucký, ktorý zahral 42 bodov. V ženskej kategórii to bolo opäť veľmi vyrovnané. Tretie miesto obsadila Andrea Melišková so skóre 38 bodov. Zuzane Jurkovičovej zostalo opäť druhé miesto, keď zahrala rovnaké skóre ako víťazka, ale mala horší záver kola. 39 bodov, ale lepší finiš určili ako víťazku ženskej kategórii Ivanu Moškovú. Do seniorskej kategórie sa prihlásilo v Nitre až 42 hráčov. Tretie miesto si z Nitry odniesol Rudolf Brenner za výsledok 38 bodov.  O bod viac zahral Anton Holos, čo mu stačilo na druhé miesto. Víťazstvo v tejto kategórii si vybojoval Miloš Pagáč s celkovým počtom 40 bodov. Ešte pred dekorovaním víťazov odovzdal organizátor turnaja pamätnú plaketu za hole-in-one z tretieho turnaja Milanovi Hatarovi.

Vďaka výbornej účasti na turnaji a samozrejme aj výborným výsledkom pomohla GolfZóna Tour malému Oliverovi z turnajov v Skalici a Nitre čiastkou 820,- EUR, čo je určite najlepšia správa. GolfZóna Tour 2020 pokračuje hneď prvú septembrovú stredu už piatym turnajom na ihrisku GC Hron Tri Duby. Teším sa na stretnutie s Vami.